REOVEEPUHASTI EHITUSJÄRELVALVE HANKEDOKUMENTIDE KOOSTAMINE  

   

  


Kutse hankedokumentide koostamise pakkumuse esitamiseks ÜF projekti nr. 2.1.0101-09-0010 ”Sillamäe linna veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimine” raames reoveepuhasti ehitusjärelvalve teenuse sisseostmiseks riigihanke korras ning osalemine tellija eksperdina.

AS Sillamäe-Veevärk soovib ÜF projekti nr. 2.1.0101-09-0010 elluviimise eesmärgil sisse osta hankedokumentide koostamise teenust, mille tulemusena koostatud hankedokumentide alusel saab omakorda sisse osta ehitusjärelvalve teenust EV riigihangete seadusega sätestatud korras avatud enampakkumisena.

 Hankedokumentide koostamise teenuse sisseostmiseks on AS Sillamäe-Veevärk koostanud lähteülesande, mis määratleb ära sisseostetavate teenuste eesmärgi, sisu mahu ning muud tellija seisukohalt olulised aspektid.

Lähteülesanne koos lisadega on kättesaadav allolevalt lingilt Lähteülesanne nr 3

Hanketeate avaldamine toimub AS Sillamäe-Veevärk kodulehel www.silveevark.ee alates 13.aprillist 2009.a.

Pakkumuste esitamise viimane tähtaeg on 07. mai 2009 kell 16.00.

Pakkumused tuleb saata aadressile AS Sillamäe-Veevärk, Ranna 5, 40231 Sillamäe

või ühele näidatud e-mailile:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..